Ziaja Kozí mléko šampon na vlasy 400 ml + kondicionér na vlasy 200 ml + maska na vlasy 200 ml

Popis produktu

Parametry produktu

Výrobce

Parametry produktu

Výrobce

Popis produktu

Intenzivní péče s keratinem pro suché a poškozené vlasy.

Šampon na vlasy

Saténový šampon s komplexem složek kozího mléka na vlasy suché, poškozené a bez lesku. Účinně pečuje o vlasy a pokožku hlavy, vlasy vyhlazuje a posiluje. Obsahuje keratin a proteiny kozího mléka, které obnovují vlasy v místech, kde jsou poškozeny. Po omytí jsou vlasy jemné a hladké na dotek, dodává objem a usnadňuje rozčesávání.

Kondicionér na vlasy

Krémový kondicionér na vlasy s komplexem složek kozího mléka pro intenzivní regeneraci suchých, poškozených vlasů. Účinně vyhlazuje, zpružňuje a hydratuje vlasy, intenzivně regeneruje jejich strukturu. Obsahuje keratin a proteiny kozího mléka, které obnovují vlasy v místech, kde jsou poškozeny, a navíc nový super-efektivní kondicionér - Polyquaternium-70.

Maska na vlasy

Vyživující krémová maska na vlasy s komplexem složek kozího mléka pro intenzivní regeneraci suchých, poškozených vlasů. Účinně regeneruje narušenou strukturu vlasů, navrací vlasům jemnost a hebkost. Obsahuje keratin a proteiny kozího mléka, které obnovují vlasy v místech, kde jsou poškozeny, a navíc nový vysoce efektivní kondicionér - Polyquaternium-70. Ani s vysokou koncentrací účinných látek nezatěžuje vlasy, díky účinkům je doporučená na vlasy, které jsou často vystavené kadeřnickým procedurám.

Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.

Produkt zatím nemá žádné recenze.