Sisley Soir de Lune EDP 30 ml + tělový krém 50 ml dárková sada

Soir de Lune Dárková sada obsahuje - parfémovou vodu Soir de Lune EDP 30 ml - tělový krém Soir de Lune 50 ml, vše v dárkovém balení Sisley. Elegantní, silná, moderní,...
1 641 Kč

Micelární voda
Vegan
Gel na holení

• , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ

Ze začátku velmi silná vůně, spíš na večer. Po té co se rozleží, tak mi tam něco vadí, cítím chemii, ne luxus, jak se píše v recenzích. Mám z toho smíšené pocity, jsem zklamaná, očekávala jsem mnohem víc. Parfém jsem vrátila.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Gel na holení

Soir de Lune Dárková sada obsahuje

• parfémovou vodu Soir de Lune EDP 30 ml
  • tělový krém Soir de Lune 50 ml,

vše v dárkovém balení Sisley.

Elegantní, silná, moderní, chypře-ovocná vůně pro ženy.

Složení

Hlava - citron, bergamot, pomeranč, mandarinka, koriandr, muškátový oříšek, nové koření

Srdce - růže, broskev, mimóza, jasmín

Základ - mech, pižmo, pačuli, med, santalové dřevo

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v EUROPARFÉMY.CZ