Prada Luna Rossa EDT 100 ml + sprchový gel 100 ml dárková sada

• +
    • -

• - příjemná vůně - já ji brala pro manžela.. prostě mi na něm voní
    • - nic jsem nenašla

- vydrží dlouho, přitom je moc příjemná, není to žádný těžký sladký smrad. Mě osobně se moc líbí. Vedle allure homme sportu od chanelu a homme sportu od diora je to naše další oblíbená vůně.

Určení
Balzám po holení
Sprchový gel
Typ
parfémy

V roce 2012 představila značka Prada další z pánských vůní se jménem Luna Rosa. Vůně je pojmenována po plachetním týpu "Red Moon", který se účastní amerických soutěží. Při vytváření vůně se výrobci inspirovali světem plachtění, mořskou přírodou, vášní pro inovaci a vítězství.

• +
    • -