Paco Rabanne Lady Million EDP 50 ml + EDP 10 ml dárková sada

Lady Million
Typ
parfémy

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Je to oblibena vůně dcery.Zakoupeno jako darek.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

produkt jsem měla jako dárek pro syna. Byl nadšen, krásné
    balení, příjemná vůně, která dlouho vydrží. Naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

• Já jsem parfém kupoval pro mladou slečnu a ta se radovala velice. Zvláště pak za 10 ml navíc, které si může vzít do kabelky. Já se s dárkem strefil a tak spokojenost.

Určení
dámské
Parfémovaná voda
Řada
Lady Million
Typ
parfémy

Lady Million je citrusově-květinová vůně pro ženy od značky Paco Rabanne. Vůně je ukryta ve flakonu ve tvaru zlatého diamantu. Je určena pro dominantní ženu s ohnivým charakterem, vyzařující neuvěřitelnou smyslnost. Dotkněte se i vy tohoto drahokamu a nechte se unášet vůní plnou luxusu. Na trh byla uvedena v roce 2010.

• , zakoupeno v ELNINO.CZ

Je to oblibena vůně dcery.Zakoupeno jako darek.

• , zakoupeno v Kosmetika-Zdraví.cz

produkt jsem měla jako dárek pro syna. Byl nadšen, krásné
    balení, příjemná vůně, která dlouho vydrží. Naprostá spokojenost.