L'Oréal Paris Serioxyl 2 Colored Hair šampon 250 ml + kondicionér 250 ml + vlasová pěna 125 ml Pro barvené řídnoucí vlasy dárková sada

Určení
dámské
Šampon
Řada
Serioxyl
Typ
vlasová kosmetika

• , zakoupeno v Krasa.cz

Vynikající sada na řídké, barvené vlasy. Doporučuji!

• , zakoupeno v Krasa.cz

• opravdu funguje již po měsíci používání jsou vidět výsledky v podobě růstu malých vlásků
    • velice praktické balení
    • šampon krásně čistí a příjemně voní
    • moc mi nesedí pěna, zdá se mi že mám vlasy rychleji mastné, i když nedávám přímo ke kořínkům, ale obecně mám velký problém s mastnými vlasy

Určení
dámské
Šampon
Řada
Serioxyl
Typ
vlasová kosmetika

Tato sada obsahuje: Šampon na barvené řídnoucí vlasy Serioxyl 2 (Thickening Shampoo) 250 ml, Kondicioner pro barvené řídnoucí vlasy Serioxyl 2 (Thickening Conditioner) 250 ml, Pěna pro hustěji vypadající přírodní vlasy Serioxyl 2 (Aqua Mousse) 125 ml. Pro efektivnější a okamžitý výsledek doporučujeme kombinovat s dalšími produkty řady Serioxyl.

• , zakoupeno v Krasa.cz

Vynikající sada na řídké, barvené vlasy. Doporučuji!

• velice praktické balení
    • šampon krásně čistí a příjemně voní