Hermés Le Jardin de Monsieur Li EDT 100 ml + tělové mléko 40 ml + sprchový gel 40 ml dárková sada

Určení
parfémy

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Zatím nevím jedná se o darek
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Vybrala jsem si jej hlavně proto,že jsem dostala miniaturku,zalíbil se mi okamžitě.
    Ano-jen mám pocit,že jako parfém by byl lepší.
    Krásné balení v lux. kvalitě.Už se těším na narozky,kdy mi přítel tuto kazetu předá.
    Cenová relace,tak uprostřed.Odpovídá kvalitě.Určitě koupím znova na vánoce.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

Tělové mléko
Sprchový gel
Typ
parfémy

Hermes Le Jardin de Monsieur Li je ztělesněním přirozené elegance, šarmu a krásy obohacené o dotek luxusu. Ucítíte jemnou vůni jasmínu, kterou obohacuje špetka svěží máty a kumquat. Dopřejte si harmonické tóny parfému Hermes Le Jardin de Monsieur Li. Vůně Hermes Le Jardin de Monsieur Li byla uvedena na trh v roce 2015.

• , zakoupeno v Xparfemy.cz

• Zatím nevím jedná se o darek
  • , zakoupeno v ELNINO.CZ

Ano-jen mám pocit,že jako parfém by byl lepší.
    Cenová relace,tak uprostřed.Odpovídá kvalitě.Určitě koupím znova na vánoce.

• , zakoupeno v Profi-parfémy.cz

• Krásná vůně na léto, dlouho vydrží