Dr. Michaels čistící gel 200 ml + tělový olej 200 ml + mast 50 g dárková sada

• účinný

Určení
dětské
Tělový krém

Řada výrobků Dr. Michaels nese jméno a je výsledkem badatelské činnosti australského lékaře Dr. Michaela Tiranta. Jeho výzkumný tým použil přírodní látky k výrobě účinného přípravku na lupénku.

V nejnovější studii účinnosti převážně přírodních a bezkortikoidních přípravků Dr. Michaels potvrdili čeští dermatologové vynikající výsledky svých zahraničních kolegů. Většina zatím posledních testů se uskutečnila v první polovině roku 2008 a prof. František Novotný sledoval své pacienty postižené lupénkou v letech 2005 - 2008.

Přípravky Dr. Michaels mají vysokou účinnost u chronické lupénky, kterou trpí 95 % psoriatiků. Pro akutně exacerbované, tedy čerstvě vzniklé projevy se přípravky Dr. Michaels nehodí. Je tedy vhodné počkat, až se akutní stav zklidní, a poté přípravky aplikovat.

Pro dosažení co nejlepších výsledků je velmi vhodné vyhýbat se alkoholu, kouření, stresu a chránit se před nachlazením. I to během terapie urychlí hojení pokožky. Tyto faktory by naopak mohly působit proti léčebným účinkům přípravků (což nemusí být pravidlem, ale lékaři doporučují se těmto faktorům vyhýbat).

Období remise, tedy období do návratu onemocnění (lupénka se nedá natrvalo vyléčit - je podmíněna geneticky), je po aplikaci přípravků Dr. Michaels ve srovnání s jinými léky mnohem delší – pacienti zůstávají bez projevů lupénky v průměru jeden rok. Navíc míra postižení kůže při akutním návratu onemocnění dosahuje průměrně pouze 25 procent oproti původnímu rozsahu před terapií. začátcích užívání přípravků mohou být doprovodnými jevy svědění či pálení kůže. Trvají ale většinou jen několik dní. Všem pacientům radíme, aby se nenechali odradit a oněch několik dní vydrželi. Vyplácí se to a kůže se hojí, jak dokazují výsledky testů i Vaše vzkazy v diskusi.

Výrobky neobsahují žádné škodlivé látky, kortikosteroidy nebo cortizon. Obsahují výhradně rostlinné suroviny, oleje. A na rozdíl od většiny jiných mastí příjemně voní.

2zákazníci nedoporučují produkt

• pomáhá,hlavně v zimě
    • zklidní to postižená místa
    • cena produktu
    • nehradí pojišťovna

Manžel používá na lupénku a opravdu funguje

• příjemná vůně
    • zklidní kůži
    • při potřebě konzultace - profesionální přístup dodavatelů
    • vyšší cena
    • malé množství krému - doporučuji objednat rovnou velkou sadu (vyplatí se víc)
    • žádné zlepšení po aplikaci

Trpím guttátní formou lupenky a přípravky mi bohužel nepomohly. Kůži pouze zklidnily, ale musela jsem vysadit sprchový gel, po kterém mě kůže svědila.
    Po poctivé aplikaci, která je zdlouhavější, se žádné pozitivní výsledky nedostavily.

Na guttatní formu mi bylo doporučeno používání pouze oleje a mýdla. Proto pro tento typ nedoporučuji objednávat celou sadu, ale spíše se domluvit konkrétně s dodavateli.

Produkt si již objednávat nebudu.

• účinný

• , zakoupeno v Lékárna Bella

• Ano

Super

• , zakoupeno v lekarna-almus.cz

• neobsahuje chemické látky, je zcela přírodní a účinný
    • vysoká cena

Na lupenku není moc takhle účinných a zároveň neškodných přípravku, jako je tento. V sadě jsou všechny formy, které se dobře doplňují ( gel, olej, mast)

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• používám řadu let, je perfektní

• funguje

nejsem zklamán

• , zakoupeno v sLéky.cz

• Produkt skvěle účinkuje.
    • Už jsem nechtěla používat kortikoidy.
    • Byla jsem bezradná.
    • Náročné na čas.
    • Poměrně drahé.

Bezradnost z mé nemoci.
    Nechci už používat kortikoidy.
    Produkt mi vyhovuje a po 5 - ti týdnech používání jsem téměř čistá.
    Ráno a večer sprcha a sprchový gel, pak mast a na závěr olej, vše po 3-10 minutách.
    Produkt doporučuji ostatním