Cutishelp Cannabiox E aktivní krém 50 ml + emulze 200 ml dárková sada

Určení
dětské

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Již několik let používám oba výrobky na ekzém v obličeji i na těle a moc mi pomáhají. Teď na jaře mě ekzém docela trápí a pomocí těchto výrobků ho rychle potlačím a pleť obličeje i kůže celého těla je opět v pořádku. Jsem moc spokojená a všem vřele doporučuji.

ezém mám pomalu pryč, krásně se mi zhojila rozškrábaná kuže

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Krém dobrý. Dárkovou sadu jsem nedostal a proto nemůžu hodnotit.

Určení
dětské

AKTIVNÍ LIPOFILNÍ KRÉM s obsahem nové dermatologické kompozice Bocanol pro lokální ošetření kůže při akutně i chronicky zhoršeném stádiu ekzému a kožní alergie v oblasti rukou, nohou a celého trupu. POUŽITÍ: přípravek nanášejte na postižená místa alespoň třikrát denně; první viditelné výsledky se při správné aplikaci dostavují obvykle během 3–7 dní; i po vymizení kožních projevů aplikujte aktivní krém nadále alespoň jedenkrát denně po dobu 2–3 týdnů. Bocanol byl vyvinut v laboratořích CutisHelp a jako první v oboru využívá terapeutické vlastnosti nepsychoaktivních cannabinoidů, především CBD extrahovaného z konopí druhu Cannabis sativa. Pro své výrazné protizánětlivé a regenerační vlastnosti je Bocanol označován také jako para-natursteroid; při dlouhodobých testech klidnění projevů ekzematických onemocnění a alergických reakcí na kůži prokázal srovnatelné výsledky se zavedenými kortikosteroidními preparáty. Výrobky s obsahem kompozice Bocanol jsou vhodné i pro děti, těhotné a kojící ženy.     Aktivní krém určený pro lokální ošetření pokožky při projevech ekzému a kožní alergie.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

ezém mám pomalu pryč, krásně se mi zhojila rozškrábaná kuže

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Krém dobrý. Dárkovou sadu jsem nedostal a proto nemůžu hodnotit.

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

• Dobře se roztírá, místo nesvědí (použito na ekzém)