Cocochoco Gold Brazilský keratin 100 ml + 150 ml čistící šampon dárková sada

Účel
sety produktů
Krém na ruce

• Frizz control

I have use the Gold version several time and I like the shine and frizz control that give to my hair. Is very useful specially in summer.

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

Tohoto výrobce brazilského keratinu opravdu doporučuji, vyzkoušeno více výrobců a cocochoco udělá z vlasy zázrak jako žádný jiný.

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

Tento produkt si kupuji již několik let, vlasy mi krásně vyhladí a přestanou se mi krepatit. Bez problémů vydrží min. 3 měsíce, většinou i déle.

Určení
Lesk na rty
Účel
sety produktů
Krém na ruce

!!ZDARMA COCOCHOCO Professional čistící šampon 150 ml!!

COCOCHOCO Professional Brazilský keratin Gold 100 ml s obsahem 24k tekutého zlata

Nový COCOCHOCO Gold brazilský keratin premium kvality přináší kromě dlouhodobého narovnání, řadu dalších výhod Vaším vlasům:

Řeší problém krepatých vlasů

Chrání vlasy proti nepříznivým vnějším vlivům: vlhkem, teplem, slanou vodou, mrazem, dešti. Vlasy tak zůstanou dokonale uhlazené za každého počasí.

Poskytuje antistatický účinek

Zabrání elektrizování, které je způsobeno přesušením vlasů. Hloubková regenerace - obnovuje a posiluje poškozené vlasy. Vlasy tak zůstávají rovné, lesklé a jemné na dotek po dobu 3-4 měsíců.

Usnadňuje rozčesávání a styling

U nepoddajných vlasů zkracuje čas fénování až o 40-60%. COCOCHOCO Gold obsahuje, mimo jiné, tekuté zlato, speciální směs aminokyselin a organických kyselin.

Narovná Vaše vlasy

Aniž by se změnila jejich struktura. Léčba může být aplikována na všechny typy vlasů, na přírodní i na chemicky ošetřené vlasy (barvené a pod.). Aplikační proces trvá od 1 - 2 hodiny v závislosti na délce a tloušťce vlasů.

Popis aplikace keratinu a video ZDE

COCOCHOCO Professional čistící šampon 150 ml

Hloubkově čistí pokožku vlasů a odstraňuje všechny nečistoty usazené ve vlasech.

Technologie Advanced Timed PH Elevating

Umožňuje pokožce se otevřít, pro dosažení optimálních výsledků při použití COCOCHOCO Professional Brazilského keratinu. (Balení obsahuje COCOCHOCO Professional Brazilský Keratin gold v originálním balení 1x 100 ml + čistící šampon v originálním balení 1x 150ml)

• Frizz control

• Snadná aplikace
    • Zaručený výsledek
    • Fénování po aplikaci zabere třetinu času a vlasy vypadají dobře
    • Ztráta objemu
    • Vydržet si po aplikaci nemýt alespoň 2 dny vlasy
    • Vyšší cena

Po aplikaci keratinu mám krásně jemné a hladké vlasy, normálně mám své vlasy krepaté a kudrnaté. Vyzkoušela jsem již nespočet produktů proti krepatění a nikdy nic nezabralo a hlavně nevydrželo déle, jak hodinu a ve vlhkém prostředí ještě méně. Snadná aplikace, ale sama sobě bych si netroufla, takže jsem využila kamarádku, ale nic složitého, když dodržíte přiložený návod. Jediná nevýhoda, že po aplikaci ztratí vlasy objem, ale jelikož jsem byla jako Monica z přátel, když přijela na Barbados a nejradši bych si hlavu oholila, tak mi to vůbec nevadí. Uvidíme, jak dlouho keratin na vlasech vydrží, při aplikaci od kadeřnice mi vydržel cca 2 měsíce.

• Splňuje vše co má ❤️
    • Vlasy jsou leskle a hladké
  • , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

Keratin jsem vyzkoušela doma. Vlasy jsou po nem úžasne leskle a jemne, nekrepati. Jen konečky zůstaly roztrepene.
    Určitě zakoupim znovu.

• , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

• Vlasy se po aplikace krásně třpytí, lesknou a jsou příjemné na dotek
  • , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

• Produkt je úžasný, mám krásne jemné, lesklé a hlavne rovné vlasy.
  • , zakoupeno v COCOCHOCO-keratin.cz

Byla jsem mile překvapena, jak dobře keratin funguje. Vlasy mám krásně hladké a vůbec nejsou krepaté. Přestože dříve jsem si ho nechávala dělat jen v kadeřnictví, výsledek je stejný i při domácím použití a rozhodně vyjde levněji. Myslím, že cena odpovídá kvalitě.

• Lehká aplikace
    • Hned při první aplikaci skvělý výsledek

Pro keratin jsem se rozhodla po přečtení několika diskuzích na webech.
    Vlasy jsem měla silně poškozené žehlením, barvením a zimou. Již po první aplikaci se vlasy krásně lesknou, vypadají zdravě a silně.
    Určitě doporučuji, jsem nadmíru spokojená.