Burberry My Burberry EDP 90 ml + sprchový gel 75 ml + tělové mléko 75 ml dárková sada

Určení

Tělové mléko
Sprchový gel
Typ
parfémy

Londýn, móda a vůně květinové zahrady zalité deštěm, to vše představuje dámský parfém My Burberry. Parfém symbolizuje moderní ženu, která miluje módu, styl a chce se cítit přirozeně každý den.My Burberry překypuje svěží mandarinkou, která je zjemněná o hrachor. Srdce nabízí něžnost okouzlujících květin jako je frézie a pelargónie. Opojná růže dodává vůni pikantní a jasný tón.Flakon je zahalen do zlato-béžových odstínů a ozdoben průsvitným víčkem. Britské kouzlo zachytily modelky Kate Moss a Cara Delevingne v reklamní kampani. Na trh byla uvedena v roce 2014.

• , zakoupeno v MARIANET

Velká spokojenost