Bottega Veneta Knot EDP 75 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 7,5 ml dárková sada

Bottega Veneta
Tělové mléko
Typ
parfémy

Vůně Knot je inspirována čerstvým vzduchem, květinami a Itálií. Jedinečný mix detailů symbolizuje svěžest a čistotu. Je odrazem moderní ženy, která se chce cítit sebevědomě a svůdně každý den. Parfém Bottega Veneta Knot překypuje ovocnými tóny, které se pozvolna prolínají s něžnými květinami. Svůdnou tečku dotváří dotek pižma. S dámskou vůní Bottega Veneta Knot pro Vás nebude nic nemožné.Parfém Bonetta Veneta Knot byl představen v roce 2014.

• , zakoupeno v onlineparfem.cz

• pro milovnice kytiček
    • čekala jsem exkluzivnější vůni, na kytičky moc nejsem

je to takový střed, neurazila mě, ale ani nenadchla

• , zakoupeno v Vůně parfémů

• Krásné reprezentativní balení.

Doporučuji tuto vůni i toto krásné dárkové balení.