A-Derma Exomega baume 400 ml + huile 200 ml dárková sada

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• dobrá cena
    • příjemné složení
    • na atopickou kůži

používám na atopický ekzém - v klidnější době

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• Velmi šetrná péče pro apatickou pokožku, jsem velmi spokojená.

Mohu jenom doporučit :-).

Produkt nemá žádné parametry.

Balíček péče pro atopickou a velmi suchou kůži obsahuje Emolienční balzám určený na tělo i obličej a Zvláčňující mycí gel. Péče zmírňuje suchost pleti, zklidňuje podráždění pokožky a navrací pleti hebkost, jemnost a příjemný pocit.

• , zakoupeno v Lékárna AVE

• dobrá cena
    • příjemné složení
    • na atopickou kůži

používám na atopický ekzém - v klidnější době

• , zakoupeno v dermocentrum.com

• Velmi šetrná péče pro apatickou pokožku, jsem velmi spokojená.

Mohu jenom doporučit :-).

• skutečně pomáhá
    • velmi rychlý účinek
    • balzám se dobře roztírá
    • olej používám do koupele (cca 10 ml do vaničky pro 8m dceru)

Dcera trpěla cca od 6m velmi suchou pokožkou, která ji i svěděla. Zkoušela jsem vše možné (co mi radila pediatrička) - mazat modrou indulonou, domácím sádlem, krémy od Weledy aj. - nic nepomáhalo, stav se zhoršoval. Po návštěvě kožní lékařky jsme natíraly černým tekutým pudrem a mazaly namíchanou mastí a ještě potíraly černým čajem. Výsledek plno zničeného oblečení (černý pudr nejde vyprat) a dcera se škrábala a škrábala (atopický exém měla už i na obličeji a hodně pod bradou, na tělíčku, nožičkách...). Takže jsem začala pátrat sama... No a pořídila jsem tuto sadu od A-dermy + do jídla jí přidávám 1x denně lžičku konopného oleje, pak dostává 5 kapek bioGaia denně (probiotika), nosí 100% bavlněné oblečení, koupu ji ob den... no a exém skoro zmizel, má ho už jen lehce pod krkem a maličko pod okem. Jsem nadšená a moc doufám, že jí to už opravdu pomůže natrvalo. Už jsem objednala další balení a ještě další výrobky od této skvělé firmy :-)