FC Collagenceutical 30 ml + FC CC hydratační 30 ml dárková sada

• , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Emulze Collagenceutical opravdu účinkuje. Pleť vyhladí a
    sjednotí. Je nekomedonní.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Snadné používání s pumpičkou - obsah je tak chráněný.
    • Konkrétně mně příliš nevyhovuje - mám pocit vysušené pokožky, takže nechám tento krém nejdříve vstřebat a pak ještě navíc znovu použiju svůj klasický krém. Ale je to jen můj osobní názor, protože každý má jiný typ pleti a co nesedne mně, může jinému vyhovovat.

Nebudu vyplňovat, zda bych produkt doporučila či ne - viz výše uvedené. Také nevím, zda moje nepřijemné pnutí pokožky není navíc ovlivněno současnými mrazy. Je možné, že při použití v létě by až takové problémy nebyly - nevím. Ale obecně mám dost citlivou pokožku a ne každý krém mi "sedne" - musím zkoušet.

Pleťový krém

Přípravek Collagenceuticalje bezpečnou, revoluční a bezbolestnou alternativou kolagenových a hyaluronových injekcí. Pomáhá vyplnit vrásky zevnitř s tím, že iniciuje tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. Výrobek tak výrazně ovlivňuje stav a vzhled pokožky, a proto představuje nejvyšší kategorii péče o pleť - kosmeceutika.

Popis

Firma Herb-Pharma na základě biochemického a dermatologického výzkumu vyvinula přípravek, s revolučním složením z kombinace více peptidů, glykoproteinu z Antarktického oceánu a kyseliny hyaluronové v lipozomové formě. Důležitou předností je, že účinek přípravku lze uplatnit neinvazivní cestou bez injekcí.

KDY COLLAGENCEUTICAL - BIOTECHNOLOGICKá EMULZE NA VYPLNěNí VRáSEK POMáHá:

• hluboce hydratuje a zpevňuje pokožku,
  • zpomaluje proces stárnutí pokožky,
  • zregeneruje pokožku a viditelně ji omlazuje,
  • vyhlazuje vrásky a předchází vzniku nových vrásek,
  • podporuje hojení ran a poškozené pokožky,
  • povzbuzuje tvorbu přirozeného kolagenu.

PRODUKT COLLAGENCEUTICAL - BIOTECHNOLOGICKá EMULZE NA VYPLNěNí VRáSEK OBSAHUJE:

• Kombinace peptidů a proteinů - poskytují účinnou pomoc za účelem navrácení hodnot hladin kolagenu pro mladou i zralou pleť. Peptidová kombinace účinné látky si udržuje adekvátní dlouhodobou funkci kolagenu, tím zabezpečuje zdravou a mladistvou pokožku.
  • Palmitoyl Tripeptide-5 - dokáže redukovat a změnit vzhled všech typů vrásek.
  • Palmitoyl oligopeptid - posiluje pokožku a redukuje vrásky, neboť dokáže úbytek kolagenu v pokožce nahradit. Má stimulující, hydratační a omlazující účinky, které zvyšují jas, vitalitu a všeobecný stav pokožky.
  • Fermentovaný extrakt Pseudoaltermonas Antartica - obsahuje glykoprotein, který zabraňuje vysychání pokožky, zvyšuje tvorbu kolagenu a elastinu.
  • Kyselina hyaluronová v lipozomové formě - lipozomy jsou kulaté měchýřky složené ze specifických lipidů. Mohou obsahovat proteiny, peptidy nebo jiné aktivní složky, které sehrávají důležitou úlohu při udržování pevnosti a pružnosti pokožky. Lipozomy působí společně s buňkami epidermy, do nichž uvolňují svůj obsah. Hyaluronát sodný se kvůli svým vynikajícím a lubrikačním vlastnostem používá při problémech se suchou pokožkou. Sehrává hlavní úlohu v zadržování vlhkosti a zachovávání integrity struktury pokožky. Zjemňuje pokožku vystavenou slunečnímu záření, vrací ji pružnost a působí jako velmi účinná a regenerační složka v procesu stárnutí, při poraněních a poruchách metabolismu.

Složení

Aqua, Glyceryl polymethacrylate, Propylene glycol, Palmitoyl oligopeptide, Pseudoalteromonas ferment extract, Hydrolyzed wheat protein, Hydrolyzed soy protein, Tripeptide-10 citrulline, Tripeptide-1, Lecithin, Caprylyl glycol, Paraffinum liquidum, Xanthan gum, Carrageenan, Glucose, Glycerol, Palmitoyl tripeptide-5, Butylene glycol, Polysorbate 20, Palmitoyl oligopeptide, Palmitoyl tetrapeptide-7, Glycerin, Isopropylmyristate, Dimethicone, C12-14 isoparafin, Laureth-7, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Hexylcinnamal, Limonene, Linalool, Lilial, Parfum, Phenoxyethanol, Methyl-, Ethyl-, Propyl-, Butyl-, Isobutylparaben, Imidazolidinyl urea

Jak používat

Odstraňte víčko z přípravku. Jemným stlačováním dávkovače vytlačte potřebné množství emulze a krouživou masáží aplikujte na pokožku tváře. Po nanesení přípravku počkejte cca 10 minut, případně potom použijte svou běžnou kosmetiku. Pro dosažení optimálních výsledků nanášejte emulzi 2x denně (ráno a večer), až se dostaví požadovaný efekt. Poté pro udržení mladistvého vzhledu aplikujte 1x denně. Uvolňovací účinek přípravku je postupný, kumulativní a reversibilní.

Balení 30 ml + FC CC hydratační 30 ml

Upozornění

Určeno pouze k zevnímu použití. Určeno pro všechny typy pleti. Používáním přípravku Collagenceutical se může projevit mírné pnutí pokožky, které je projevem rychlého nástupu účinku působení přípravku. Otestujte reakci pokožky nanesením přípravku Collagenceutical na malou část ošetřené oblasti a před úplným nanesením počkejte 24 hodin. Pokud pocítíte podráždění nebo zvýšenou citlivost, přestaňte přípravek Collagenceutical používat. Zabraňte styku s očima. Pokud se výrobek dostane do očí, vypláchněte je důkladně vodou a jemně osušte. Skladujte při teplotě do 30 ºC. Pozor – při rychlém stlačení dávkovače dochází k nasáknutí vzduchových bublinek, což by mohlo ztížit dávkování přípravku Collagenceutical. Při dávkování je třeba opakovaně stlačit pumpičku, aby došlo k vytlačení emulze. Země původu Švýcarsko.

Další sdělení

V naší nabídce naleznete také další přípravky řady Cosmeceutical a další produkty na pokožku.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Dr. Max lékárna

Emulze Collagenceutical opravdu účinkuje. Pleť vyhladí a
    sjednotí. Je nekomedonní.

• , zakoupeno v Prozdravi.cz

• Snadné používání s pumpičkou - obsah je tak chráněný.