Dermacol Aroma Ritual Hrozny s limetkou tělové mléko 200 ml + sprchový gel 250 ml + krém na ruce 100 ml dárková sada

Určení
Sprchový gel
Typ
tělová kosmetika

• Tuto vůni znám, moc se mi líbí

Tuto sadu jsem koupila jako dárek,doufám,že udělá radost jako mě.

Nákup tohoto produktu doporučuji

Tělové mléko
Sprchový gel
Typ
tělová kosmetika

AROMA RITUAL je velmi úspěšná řada péče o tělo! Dárková sada obsahuje: antistresový sprchový gel Hrozny s Limetkou 250 ml, antistresové tělové mléko Hrozny s Limetkou 200 ml, antistresový krém na ruce Hrozny s Limetkou 100 ml.

• Tuto vůni znám, moc se mi líbí

Tuto sadu jsem koupila jako dárek,doufám,že udělá radost jako mě.

Nákup tohoto produktu doporučuji

Spokojenost !!!!!!!!!!!!!!!!

• , zakoupeno v Belaza.cz

• krásná vůně

• , zakoupeno v Krasa.cz

božská osvěžující vůně, krém na ruce je velmi zjemnil a hned se vstřebává a přitom máte pocit, že ruce už nejsou suché.

• , zakoupeno v Krasa.cz

• Byl to dárek a líbil se
    • o ničem nevím

Tento produkt jsem vybral jsem jako dárek pro mamku, která z něj byla nadšená. Antistresové přípravky po dlouhém a náročném pracovním dnu působí jako balzám na duši.